Šance pro muzikálové autory - Intro ´21
7. prosince 2020

Šance pro muzikálové autory - Intro ´21

Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla v Plzni vyhlašuje pod osobní patronací ředitele divadla Martina Otavy první ročník projektu INTRO ’21 pro autory nových, původních, dosud neuvedených muzikálů.

Přihlášená díla posoudí porota, sestavená z renomovaných divadelních odborníků a praktiků z celé republiky. Porotou vybrané muzikály budou v sezóně 2021/2022 nastudovány souborem muzikálu DJKT v podobě poloinscenované koncertní verze a za doprovodu živého orchestru premiérově představeny divákům a zástupcům odborné veřejnosti na Malé scéně DJKT.

Ostatním přihlášeným bude poskytnuto písemné vyjádření porotců k jejich dílům.

Podmínky:

  • do 31. prosince 2020 odeslat registraci s požadovanými údaji na adresu: muzikal@djkt.eu. Registrační formulář je ke stažení zde: registrace INTRO 21
  • do 5. dubna 2021 odevzdat první verzi hotového díla v podobě kompletního libreta a záznamu hudební složky (notový zápis, klavírní výtah, nebo demonahrávka)

Další informace k projektu naleznete zde.

 

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies
COVID-19: Důležité sdělení!

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

s ohledem na aktuální situaci a protiepidemická opatření přijímaná vládou České republiky bychom Vás rádi informovali, že formou následujících opatření chceme snížit riziko nákazy a ochránit zdraví našich zaměstnanců. Abychom dokázali i nadále poskytovat služby našim autorům a obchodním partnerům, s účinností od 19. 10. 2020:

  • Mají naši zaměstnanci možnost pracovat z domova, přesto Vám budou i nadále k dispozici na telefonech a emailu. Provoz kanceláří tak bude značně omezen.
  • Jsou zrušeny veškeré obchodní schůzky v budově OSA. Konání jednání bude probíhat pouze prostřednictvím konferenčních hovorů.
  • Pracovní doba Zákaznické linky, tel.: 220 315 000, se upravuje na Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.
  • Pracovní doba Recepce, tel.: 220 315 111, se upravuje na Po-Čt: 7:00 – 15:30 hod., Pá 7:00 – 15:00 hod.

Děkujeme Vám za pochopení.