Valné shromáždění členů OSA 2020
23. dubna 2020

Valné shromáždění členů OSA 2020

Vážení členové OSA,

dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu vyhlášeného nouzového stavu spojeného s pandemií viru COVID-19 a na to navazujících mimořádných opatření a dalších právních předpisů se představenstvo OSA rozhodlo v souladu s usnesením dozorčí rady OSA a v souladu s těmito předpisy zrušit zasedání valného shromáždění členů OSA 2020 plánované na 25. května 2020.

Namísto toho bude uspořádáno korespondenční a elektronické hlasování mimo zasedání valného shromáždění (tj. per rollam). Tímto způsobem nebude ochromena činnost, rozvoj a plnění zákonných povinností OSA dle autorského zákona a dalších předpisů a zároveň bude zajištěna ochrana jak Vašeho, tak veřejného zdraví.

Je třeba upozornit na to, že hlasovat je možné pouze jednou z těchto forem, tj. buď pouze elektronicky ve dnech 15. – 19. 5. 2020 nebo pouze korespondenčně nejpozději do 25. 5. 2020. Více informací naleznete:

Věříme, že i přes aktuálně nepříznivou situaci proběhne hlasování valného shromáždění členů OSA 2020 co nejvhodnějším způsobem, který vyváží právo členů OSA na účasti na fungování spolku na straně jedné a ochranu zdraví členů a zaměstnanců OSA na straně druhé. Rovněž tak věříme, že se v roce 2021 již shledáme tradičním způsobem.

Děkujeme a přejeme Vám v této době především pevné zdraví a hudební inspiraci.

 

Luboš Andršt, předseda dozorčí rady

Roman Strejček, předseda představenstva 

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies
COVID-19: Důležité sdělení!

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

s ohledem na aktuální situaci a protiepidemická opatření přijímaná vládou České republiky bychom Vás rádi informovali, že formou následujících opatření chceme snížit riziko nákazy a ochránit zdraví našich zaměstnanců. Abychom dokázali i nadále poskytovat služby našim autorům a obchodním partnerům, s účinností od 19. 10. 2020:

  • Mají naši zaměstnanci možnost pracovat z domova, přesto Vám budou i nadále k dispozici na telefonech a emailu. Provoz kanceláří tak bude značně omezen.
  • Jsou zrušeny veškeré obchodní schůzky v budově OSA. Konání jednání bude probíhat pouze prostřednictvím konferenčních hovorů.
  • Pracovní doba Zákaznické linky, tel.: 220 315 000, se upravuje na Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.
  • Pracovní doba Recepce, tel.: 220 315 111, se upravuje na Po-Čt: 7:00 – 15:00 hod., Pá 7:00 – 14:00 hod.

Děkujeme Vám za pochopení.