Nástup: ihned
Místo: Praha 6

Vaším úkolem bude

  • implementace uživatelských požadavků v rámci interního IS
  • optimalizace výkonu databáze

Požadujeme

  • výborná znalost Oracle SQL a PL/SQL – orientace na verze 11g a vyšší
  • znalost Oracle ADF výhodou
  • znalost Oracle Forms & Reports 11g a vyšší výhodou
  • znalost konceptu a architektury relačních databází
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • pečlivost
  • schopnost efektivní týmové spolupráce
  • pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • možnost seberealizace
  • přátelský kolektiv – pořádáme pro vás přátelská neformální setkání a organizujeme teambuildingy
  • nové příležitosti – vytváříme prostředí, ve kterém je možné profesně růst, podporujeme vaši snahu a nabízíme možnost se dále vzdělávat
  • pružnou pracovní dobu
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 5 týdnů dovolené, 8 dnů sick days, stravenky, multisport karta, příplatek na penzijní a životní připojištění a další.
  • pracovní smlouvu na dobu určitou, dále dle dohody
  • zaměstnání ve stabilní společnosti

Nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu lenka.malisova@osa.cz.