Mezinárodní vzdělávací platforma Your Music Your Future International
19. března 2021

Mezinárodní vzdělávací platforma Your Music Your Future International

Osvětová kampaň, která vznikla v USA za podpory mezinárodní autorské organizace CISAC, si klade za cíl informovat a vzdělávat tvůrce globálně o autorských honorářích a vzrůstající praxi výkupu autorských práv. Pokud jste autor hudebních děl, skladatel, scenárista nebo režisér webová stránka Your Music Your Future International právě vám může pomoci zorientovat se v problematice autorských honorářů a tzv. „copyright buyouts“ napříč kontinenty.

Další informace, články nebo možnost přihlásit se k odběru newsletru naleznete zde.

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies
COVID-19: Důležité sdělení!

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

s ohledem na aktuální situaci a protiepidemická opatření přijímaná vládou České republiky bychom Vás rádi informovali, že formou následujících opatření chceme snížit riziko nákazy a ochránit zdraví našich zaměstnanců. Abychom dokázali i nadále poskytovat služby našim autorům a obchodním partnerům, s účinností od 19. 10. 2020:

  • Mají naši zaměstnanci možnost pracovat z domova, přesto Vám budou i nadále k dispozici na telefonech a emailu. Provoz kanceláří tak bude značně omezen.
  • Jsou zrušeny veškeré obchodní schůzky v budově OSA. Konání jednání bude probíhat pouze prostřednictvím konferenčních hovorů.
  • Pracovní doba Zákaznické linky, tel.: 220 315 000, se upravuje na Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.
  • Pracovní doba Recepce, tel.: 220 315 111, se upravuje na Po-Čt: 7:00 – 15:30 hod., Pá 7:00 – 15:00 hod.

Děkujeme Vám za pochopení.