Výroční ceny OSA mají nový web, akce se přesouvá na září
4. června 2020

Výroční ceny OSA mají nový web, akce se přesouvá na září

Dnes večer jsme v divadle Hybernia měli nejúspěšnějším autorům loňského roku předávat Výroční ceny OSA. Z důvodu opatření, které vznikly v souvislosti s pandemií koronaviru Covid-19, se bohužel osobně nesejdeme. O udílení cen však nepřijdete, slavnostní večer přesouváme na 29. září 2020. A jako malou náhradu spouštíme alespoň webové stránky www.cenyosa.cz v nové grafické podobě.

Zatím si můžete připomenout, jak probíhalo loňské předání Výročních cen OSA, které se odehrálo v pomyslných kulisách roku 2119. Sestřih najdete zde.

Pevně věříme, že se v září sejdeme v hojném počtu a 15. ročník Výročních cen OSA budeme moct uspořádat bez větších omezení.

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies
COVID-19: Důležité sdělení!

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

s ohledem na aktuální rozvolňovací opatření přijatá vládou České republiky bychom Vás rádi informovali, že s účinností od 18. 5.:

  • Zaměstnanci jsou Vám v kancelářích opět k dispozici každý všední den od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Obchodní schůzky a jednání s nositeli práv jsou možné v budově OSA po předchozí domluvě a za předpokladu dodržování doporučených hygienických opatření, mezi které stále patří povinnost nosit roušku, udržovat odstup od ostatních minimálně dva metry, při vstupu do budovy si nechat změřit teplotu a vydezinfikovat si ruce.
  • Pracovní doba zákaznické linky je opět Po-Čt: 8:00 – 17:00 hod., Pá: 8:00 – 16:00 hod.

Připravili jsme pro autory, nakladatele, i pro uživatele hudby přehled užitečných rad, které pomohou překonat aktuální situaci, viz Opatření AntiCovid-19.

Hudba je lék, který pomáháme šířit. Těšíme se na Vás.