Výroční ceny OSA mají nový web, akce se přesouvá na září
4. června 2020

Výroční ceny OSA mají nový web, akce se přesouvá na září

Dnes večer jsme v divadle Hybernia měli nejúspěšnějším autorům loňského roku předávat Výroční ceny OSA. Z důvodu opatření, které vznikly v souvislosti s pandemií koronaviru Covid-19, se bohužel osobně nesejdeme. O udílení cen však nepřijdete, slavnostní večer přesouváme na 29. září 2020. A jako malou náhradu spouštíme alespoň webové stránky www.cenyosa.cz v nové grafické podobě.

Zatím si můžete připomenout, jak probíhalo loňské předání Výročních cen OSA, které se odehrálo v pomyslných kulisách roku 2119. Sestřih najdete zde.

Pevně věříme, že se v září sejdeme v hojném počtu a 15. ročník Výročních cen OSA budeme moct uspořádat bez větších omezení.

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies
COVID-19: Důležité sdělení!

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

s ohledem na aktuální situaci a protiepidemická opatření přijímaná vládou České republiky bychom Vás rádi informovali, že formou následujících opatření chceme snížit riziko nákazy a ochránit zdraví našich zaměstnanců. Abychom dokázali i nadále poskytovat služby našim autorům a obchodním partnerům, s účinností od 19. 10. 2020:

  • Mají naši zaměstnanci možnost pracovat z domova, přesto Vám budou i nadále k dispozici na telefonech a emailu. Provoz kanceláří tak bude značně omezen.
  • Jsou zrušeny veškeré obchodní schůzky v budově OSA. Konání jednání bude probíhat pouze prostřednictvím konferenčních hovorů.
  • Pracovní doba Zákaznické linky, tel.: 220 315 000, se upravuje na Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.
  • Pracovní doba Recepce, tel.: 220 315 111, se upravuje na Po-Čt: 7:00 – 15:30 hod., Pá 7:00 – 15:00 hod.

Děkujeme Vám za pochopení.