Obchodní schůzky v budově OSA od 1. 7. 2021
30. června 2021

Obchodní schůzky v budově OSA od 1. 7. 2021

Vážení autoři, vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás touto cestou seznámit s opatřeními, týkající se pohybu zaměstnanců a jiných osob v prostorech OSA od 1. 7. 2021.

  1. V souladu se zrušenými nařízeními Ministerstva zdravotnictví, OSA již nebude zajišťovat testování změstnanců a osob v obdobném postavení na pracovišti. Nebude kontrolovat provedení testu na Covid, nebude potřeba se prokazovat certifikátem o očkování nebo provedeném testování, ani nebude ověřovat informace o prodělání oncemocnění SARS-CoV-19. Toto se týká nejen zaměstnanců OSA, ale i osob v obdobném postavení a návštěv (autoři, obchodní partneři apod.).
  2. Jako zaměstnanci OSA nejsme povinni užívat prostředky ochrany dýchacích cest, pokud se na pracovišti nacházíme pouze se svými kolegy (spolupracovníky).
  3. Pokud na pracoviště OSA přijde návštěva, je zaměstnanec i návštěvník povinen užít prostředky ochrany dýchacích cest. Pro tyto případy bude OSA i nadále takové prostředky zajišťovat pro své zaměstnance a osoby v obdobném postavení.

Pozn.: Regionální zástupci musí pro vstup do prostor, v nichž je potřeba provádět obchodní a kontrolní činnost, mít vždy ochranu dýchacích cest na úrovní ochrany FFP2 či vyšší a prokázat se negativním POC antigenním testem, nebo negativním RT-PCR testem. Regionální zástupci nemusí provádět testování v případě, že prodělali laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 nebo pokud byli proti tomuto onemocnění očkováni.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi.

Vaše OSA

Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívání cookies. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže.
Pravidla cookies