Pomoc hudebníkům z Ukrajiny

Vše o pomoci autorům a jejich rodinným příslušníkům. Informace pro Ukrajince, jak o finanční pomoc jednoduše požádat a jak můžete přispět i Vy.

Допомога для музикантів з України

Усе про збір коштів, який ми організували спеціально для авторів та членів їхніх сімей, а також інформація про те, як легко подати заяву про надання грошової допомоги.

x
OSA spouští sbírku na pomoc ukrajinským hudebním autorům a jejich rodinám. Zapojte se i Vy!
8. března 2022

OSA spouští sbírku na pomoc ukrajinským hudebním autorům a jejich rodinám. Zapojte se i Vy!

Jsme hrdí na všechny české autory a umělce, kteří od začátku útoků Ruska na Ukrajinu tak silně vyjadřují svou solidaritu Ukrajině, a to nejen slovy, ale i činy!

OSA cítí sounáležitost a nezůstává stát stranou, a proto jsme založili sbírku na podporu ukrajinských autorů a umělců, kteří přišli o své domovy, rodinné příslušníky a příjmy, i pro ty, jenž nyní aktivně bojují proti ruské agresi a namísto obohacování kulturního prostředí nasazují své životy se zbraní v ruce za svobodu a hodnoty demokratického světa a brání své domovy a rodiny.

Finanční pomoc je cílená

 Vybrané finanční prostředky budou použity dvěma způsoby:

  1. Část poukážeme naší sesterské organizaci NGO UACRR na Ukrajině, která zabezpečí vyplacení podpory potřebným autorů a jejich rodinám.
  2. Část použijeme na pokrytí nákladů na základní životní potřeby rodinných příslušníků ukrajinských autorů na území České republiky.

Jak se můžete zapojit

Na účet sbírky můžete přispět prostřednictvím portálu https://www.donio.cz/osa.

My do něj již vložili částku 500 000 Kč z fondu solidarity jako základní vklad a budeme velmi rádi, když se k nám s libovolnou částkou připojíte i Vy!

#StandWithUkraine #myslimenahudbu