Nástup: ihned
Místo: Praha 6

Co vás čeká:

  • příprava a exekuce testovacích scénářů (use case / test case)
  • evidence zjištěných nedostatků a jejich sledování v incident systémech
  • podpora uživatelů v testech UAT
  • úzká spolupráce s externími i interními vývojáři a analytiky během testovacího cyklu

Co by se vám mohlo hodit:

  • základy sql, C#, Javasript
  • zkušenosti s prací v rámci Agile týmu a znalost agilních metodik
  • zkušenosti s vývojem testů pro webové aplikace
  • zkušenosti s výkonnostními a zátěžovými testy

Co vám za to nabídneme:

  • možnost seberealizace
  • přátelský kolektiv a firemní akce
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • v benefitech 25 dní dovolené, 8 sick days, Multisport karta, stravenky a jiné
  • čtvrtletní výkonnostní odměny
  • možnost se dále vzdělávat

Nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu marketa.volfova@osa.cz.