Nástup: 1.9.2019
Místo: Praha 6

Vaším úkolem bude

  • komunikace s autory
  • komunikace s filmovými tvůrci/producenty a zahraničními kolektivními správci
  • práce s databází autorů a hudebních děl
  • vyhledávání a zpracovávání dat v databázi
  • příjem, evidence a zpracovávání filmových cue-sheetů
  • registrace a zpracování ohlášek k hudebním dílům (v elektronické i papírové formě)
  • poskytování konzultací zastupovaným autorům ohledně registrace skladeb
  • poskytování konzultací autorům ohledně služeb OSA
  • poskytování informací o skladbách či autorech
  • spolupráce na souvisejících projektech

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobrá uživatelská znalost PC (prostředí Windows, Word, Excel) a práce s Internetem
  • dobré komunikační dovednosti slovem i písmem
  • pečlivost, přesnost při práci s daty
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • výhodou je orientace v hudebních pojmech, české hudební ai filmové scéně a zkušenosti s vedením projektů

Nabízíme

  • přátelský kolektiv – pořádáme pro vás přátelská neformální setkání a organizujeme teambuildingy
  • nové příležitosti – vytváříme prostředí, ve kterém je možné profesně růst, podporujeme vaši snahu a nabízíme možnost se dále vzdělávat
  • pružnou pracovní dobu
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 5 týdnů dovolené, 8 dnů sick days, stravenky, multisport karta, příplatek na penzijní a životní připojištění a další.
  • pracovní smlouvu na dobu určitou, dále dle dohody
  • profesní růst
  • zaměstnání ve stabilní společnosti

Nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu lenka.malisova@osa.cz.