Nástup: dohodou
Místo: Praha 6

Vaším úkolem bude

  • vedení kompletní personální agendy v souladu s právními a vnitřními předpisy společnosti
  • spolupráce se mzdovou účetní, zpracování podkladů pro mzdy
  • zajišťování BOZP a PO s externím dodavatelem služeb
  • servis a podpora liniových manažerů ve všech oblastech personalistiky
  • proces recruitmentu: aktivní podílení se na všech jeho částech včetně inzerování pozic, vedení výběrových řízení a komunikace s uchazeči
  • personální reporting
  • HR marketing
  • zajištění vstupního zaškolení zaměstnanců
  • systémové řešení personálních procesů ve společnosti
  • zajišťování HR projektů a aktivit (onboarding, hodnocení zaměstnanců a manažerů, HR analýzy, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, tvorba newsletteru a další), případně tyto projekty samostatně vést

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání humanitního nebo ekonomického směru
  • 2 roky praxe v oblasti personalistiky
  • velmi dobrá znalost zákoníku práce a personálních procesů
  • aktivní znalost angličtiny výhodou
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office
  • komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost empatie
  • pečlivost, svědomitost, samostatnost
  • schopnost prosadit a zavádět změny

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci
  • přátelský kolektiv – pořádáme pro vás přátelská neformální setkání a organizujeme teambuildingy
  • nové příležitosti – vytváříme prostředí, ve kterém je možné profesně růst, podporujeme vaši snahu a nabízíme možnost se dále vzdělávat
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zkráceného pracovního úvazku
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 5 týdnů dovolené, 8 dnů sick days, stravenky, multisport karta, příplatek na penzijní a životní připojištění a další

Nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu lenka.malisova@osa.cz.